3D fassaad

3D fassaad on uudne ja innovatiivne lahendus, et muuta majade ja hoonete välisfassaad silmapaistvaks ja huvitavaks. 3D fassaad on ilma vuukideta. Fassaadi saab projekteerida koos logodega/valgusreklaamidega, nii et reklaamide raamid on juba fassaadi sees ja lõpplahendus jääb väga puhas.

Fassaadi paneelid freesitakse ja komplekteeritakse 4mm ACP-st (aluminium composite panel). Paneeli mõlemal pool on 0,5mm kiht anodiseeritud ja värvitud alumiiniumi, mis omakorda hiljem kaetud PVDF kihiga. See annab materjali lõppviimistlusele ja värvile 15 aastase garantii. Võrreldes 3mm komposiidiga ja pulbervärviga, mis annab tavaliselt 3 aastat garantii on see päris hea.

Detailide kinnitamiseks kasutame 1,2mm kuumtsingitud terast, millest on ka tehtud kõik kübar- ja paigaldusprofiilid. Detailid toodetakse kassettidena, millega saame paremini kaalu ära jaotada ruutmeetri peale ning mis omakorda kiirendab paigaldusprotsessi. Alumise rea paigaldame alati viimasena, et see oleks kiiresti ja lihtsalt vahetatav juhul kui auto sisse sõidab või mõni huligaan seina lõhub.

Võimalus on kasutada erinevaid värve ja effekte ning välja töötada erinevaid mustreid.