Meist

Ideereklaam on alguse saanud soovist pakkuda valgusreklaamide sise- ja välilahenduste kõrgkvaliteetset müügi ja projektijuhtimise teenust. Ideereklaam ise on üsna värske ettevõte kuid meie meeskond on pärit juhtivast Skandinaavia valgusreklaami tehasest, mis annab meile hindamatu kogemuse valgusreklaamide valdkonnas. Peame oma suurimaks eeliseks vahetut suhtlemist kliendiga, kiiret infovahetust ja kohest regeerimist probleemidele. Tänu põhjalikele teadmistele pakume kliendile täislahendust projektijuhtimisest, kuni kvaliteetse paigalduseni.  Valime oma koostööpartnereid hoolikalt ning tänu sellele oleme võimelised teostama väga erinevaid spetsiifilisi lahendusi. Meie tooted on innovatiivsed ning kvaliteetsed.

Ideereklaam pakub pikemaid garantiiaegu kui enamus selles valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid (2-5 aastat) ning põhjuseks on see, et julgeme oma toodete taga seista ning oleme kindlad oma pakutavas kvaliteedis.
Meie peamine suund on valgusreklaamid nii välisfassaadile, kui ka siselahendused, kuid samas pakume ka kõike, mis jääb viidanduse, printimise ja kleebiste vahele.